روز ملی اورژانس و چهل و پنجمین سال روز تأسیس اورژانس پیش بیمارستانی

روز ملی اورژانس و چهل و پنجمین سال روز تأسیس اورژانس پیش بیمارستانی

 روز ملی اورژانس و چهل و پنجمین سال روز تأسیس اورژانس پیش بیمارستانی

تجلیل از تکنسین های فوریت های پزشکی منتخب و بازنشستگان اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

 روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه؛

26 شهریور 99 مراسم گرامی داشت روز ملی اورژانس و چهل و پنجمین سال روز تأسیس اورژانس پیش بیمارستانی با حضور دکتر دانائی، رئیس دانشگاه، دکتر گوهری، معاون درمان و دکتر اطهری، مدیر حوادث و فوریت های پزشکی در سالن جلسات ریاست دانشگاه برگزار شد. دکتر دانائی ضمن گرامی داشت روز ملی اورژانس از کارکنان زحمت کش و پرتلاش اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه قدردانی کرد.

دکتر دانائی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان اظهار کرد: خداوند منان این فرصت را در اختیار کارکنان اورژانس پیش بیمارستانی قرار داد تا با حضور بر بالین بیماران اورژانسی و ارائه خدمات فوریت های پزشکی در شرایط سخت و خاص، جزء بندگان برگزیده او باشند.

دکتر دانائی بیان کرد: شما به عنوان اولین کسانی که بر بالین مصدومین و بیماران اورژانسی حاضر شده و برای حفظ حیات آنان اقدام می کنید از جایگاه والا و ارزشمندی در جامعه برخوردارید.

دکتر اطهری، مدیر حوادث و فوریت های پزشکی و رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه گفت: تکنسین های فوریت های پزشکی بی منت و بدون چشم داشت و در شرایط ویژه به خصوص در شرایط شیوع کروناویروس به مددجویان خدمات فوریت های پزشکی را ارائه می دهند و این خدمات ارزشمند از نظر مردم عزیز پوشیده نخواهد بود.

در ابتدای مراسم دکتر گوهری، معاون درمان دانشگاه گزارشی کوتاه از عملکرد اورژانس پیش بیمارستانی را ارائه کردند. در پایان مراسم از تکنسین های فوریت های پزشکی منتخب و بازنشستگان مراکز اورژانس 115 شهرستان های گرمسار، آرادان، سرخه، مهدی شهر، سمنان و دامغان با اهدا لوح تقدیر توسط ریاست دانشگاه و معاون درمان تجلیل و قدردانی شد.

در این مراسم که به مناسبت گرامی داشت چهل و پنجمین سال روز تأسیس اورژانس پیش بیمارستانی برگزار شد تکنسین های فوریت های پزشکی منتخب و بازنشستگان مراکز اورژانس 115 شهرستان های تحت پوشش همچنین کارشناسان مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه حضور داشتند.

خانم  انصاری
تهیه کننده:

خانم انصاری

تصاویر

روز ملی اورژانس و چهل و پنجمین سال روز تأسیس اورژانس پیش بیمارستانی روز ملی اورژانس و چهل و پنجمین سال روز تأسیس اورژانس پیش بیمارستانی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *