جلسه هم اندیشی رئیس سازمان اورژانس کشور با مدیر عامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران

جلسه هم اندیشی رئیس سازمان اورژانس کشور با مدیر عامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران

  استقرار اورژانس ریلی و قطارآمبولانس با توجه به حادثه خیر بودن کشور

استقرار اورژانس ریلی و قطارآمبولانس با توجه به حادثه خیر بودن کشور

روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه؛

شنبه 1 شهریور 1399 دکتر کولیوند، رئیس سازمان اورژانس کشور در جلسه هم اندیشی با دکتر رسولی، مدیر عامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران راه کارهای توسعه همکاری های دو جانبه را مطرح کرد.

دکتر کولیوند، رئیس سازمان اورژانس کشور اظهار کرد: با توجه به حادثه خیر بودن کشور و وقوع حوادث مختلف طبیعی و بشر ساخت با مصدومین زیاد در جای جای مهین اسلامی، استقرار اورژانس ریلی و قطار آمبولانس از نیاز های اساسی کشور است.

دکتر کولیوند گفت: با توجه به نیاز نظام سلامت و لزوم ارائه خدمات پزشکی به مصدومین و بیماران در محل وقوع حوادث بزرگ، استقرار بیمارستان ریلی در کنار اورژانس ریلی در مدیریت حوادث بسیار موثر خواهد بود.

دکتر رسولی، مدیر عامل شرکت راه آهن کشور بیان کرد: با توجه به اهمیت و لزوم استقرار قطارآمبولانس همچنین بیمارستان ریلی در ایستگاه های حساس ریلی کشور، در حال حاضر چند نوع سالن قطار برای ایجاد واحدهای قطارآمبولانس مورد نیاز کشور می تواند بکارگیری شود.

دکتر اطهری، مدیر حوادث و فوریت های پزشکی و رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه گفت: با توجه به این که محور ریلی تهران- مشهد از محورهای بسیار پرتردد همچنین حادثه خیز کشور می باشد، استقرار یک واحد اورژانس ریلی در این محور از الزامات و نیازهای اساسی ارائه خدمات فوریت های پزشکی است.

در این نشست دکتر نوری ساری، معاون فنی و عملیات، دکتر خانکه، قائم مقام مدیریت بحران سازمان اورژانس کشور و دکتر اطهری، مدیر حوادث و فوریت های پزشکی و رئیس اورژانس پیش بیمارستانی همچنین معاونین ناوگان و مسافری و رئیس مرکز توسعه آموزش و فناوری راه آهن جمهوری اسلامی ایران حضور داشتند.

خانم  انصاری
تهیه کننده:

خانم انصاری

تصاویر

 استقرار اورژانس ریلی و قطارآمبولانس با توجه به حادثه خیر بودن کشور  استقرار اورژانس ریلی و قطارآمبولانس با توجه به حادثه خیر بودن کشور

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *